-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ВИМИКАЧІ ТА ЕЛЕКТРИЧНА АПАРАТУРА ДЛЯ КОМУТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-011579-a
Торги не відбулися
343 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
1235f8fed90e4c9898fbb4c4ef0385ab
Внутрішній номер закупівлі:
29484060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-011579-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боброва Ганна Олегівна 30512000000 TENDER3@NTEC.MK.UA http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 15:49 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 15:49 - 17.06.2026 17:00
Аукціон:
з 18.06.2026 12:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴343 425.00 ВИМИКАЧІ ТА ЕЛЕКТРИЧНА АПАРАТУРА ДЛЯ КОМУТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ