-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-010082-a
Торги не відбулися
86 670.00
UAH з ПДВ
Номер:
d6d1778f38384b0dae11cf36b8069116
Внутрішній номер закупівлі:
29482597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-010082-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Коберник +380633131833 0096995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
86 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 15:07 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 15:07 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 670.00 Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні