• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Зовнішній жорсткий диск – 30233132-5)

Торги не відбулися

7 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5fa949d9225d46b8b8bdbec43cecd848
Внутрішній номер закупівлі: 29482570
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-010077-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 15:07 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 15:07 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: з 17.06.2026 13:41
Період кваліфікації: 17.06.2026 00:00 - 17.06.2026 09:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 000.00 ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Зовнішній жорсткий диск – 30233132-5)