• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт дорожнього покриття пішохідної доріжки в районі будинку 15 по вул. Максима Дія Новокодацького району міста Дніпра)

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0ff7d81912664adaadd8066ecd9f97db
Внутрішній номер закупівлі: 29482269
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-009743-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 14:58 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 14:58 - 17.06.2026 01:00
Аукціон: з 18.06.2026 11:27
Період кваліфікації: 17.06.2026 01:00 - 18.06.2026 12:53
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 000.00 Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт дорожнього покриття пішохідної доріжки в районі будинку 15 по вул. Максима Дія Новокодацького району міста Дніпра)