• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).

Завершена

2 142 573.00 UAH з ПДВ
Номер: 3306a9e843fe40ffa56a326acff08317
Внутрішній номер закупівлі: 29482058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-009561-a   
Замовник: Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради
Контактна особа: Лілія Орлова +380686851515 zakupivli@trnvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 142 573.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 14:52 - 18.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 14:52 - 21.06.2026 00:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:46
Період кваліфікації: 21.06.2026 00:00 - 22.06.2026 13:36
Період завантаження договору: 28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 142 573.00 Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).