• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Завершена

79 020.00 UAH без ПДВ
Номер: 35a9c02f812a40a8864e779f33c5e73e
Внутрішній номер закупівлі: 29482050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-009549-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Контактна особа: Брикова Марина Олександрівна +380457663996 marinka184@ukr.net http://berezan-osvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 79 020.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба морожена
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 439 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петюр Ігор Вікторович
Ціна пропозиції 79 020.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 14:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0a8bb636db1042f3aabb6e7d540e1f1d
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-09-009549-a-a1
Постачальник: ФОП Петюр Ігор Вікторович
Номер договору: 126
Сума договору: 79 020.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 10.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір _ 126 ФОП Петюр І.В..PDF