-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт дорожнього покриття пішохідної доріжки в районі будинку 28 по вул. Юрія Кондратюка Новокодацького району міста Дніпра)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-009275-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
696f0a74d38343fb9e24cb6870ea8bd0
Внутрішній номер закупівлі:
29481777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-009275-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 14:44 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 14:44 - 17.06.2026 01:00
Аукціон:
з 18.06.2026 15:31
Період кваліфікації:
17.06.2026 01:00 - 18.06.2026 10:58
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт дорожнього покриття пішохідної доріжки в районі будинку 28 по вул. Юрія Кондратюка Новокодацького району міста Дніпра)