• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 43830000- Електричні інструменти (Ланцюгова акумуляторна міні пила та інше)

Ланцюгова акумуляторна міні пила та інше

Торги не відбулися

84 028.00 UAH з ПДВ
Номер: 1bb9bd5d9310473cbf75bbb973b3bb3c
Внутрішній номер закупівлі: 29481111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-008609-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Расулова Яна Ігорівна 380459342976 ya.rasulova@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 028.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 14:24 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 14:24 - 22.06.2026 00:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:48
Період кваліфікації: 22.06.2026 00:00 - 16.07.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 028.00 Ланцюгова акумуляторна міні пила та інше