-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-008530-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2b009cea20c4cafae6989a8143c54b5
Внутрішній номер закупівлі:
29481047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-008530-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04410841
-
Адреса:
19723, Україна, Черкаська область, село Піщане, вул.Шеремета Руслана, будинок 98А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Пилипенко +380982506039, +380635890079 v04410841@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 14:21 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 14:21 - 17.06.2026 13:04
Аукціон:
з 18.06.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів