-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеві інструменти різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-007537-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
1 009 206.06
UAH з ПДВ
Номер:
adfe17b2235d424cab7df57b17237529
Внутрішній номер закупівлі:
29480034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-007537-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ніколенко Ольга Михайлівна 380442385806 O.Nikolenko@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 009 206.06 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 13:41 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 13:41 - 25.06.2026 16:00
Аукціон:
26.06.2026 13:18 - 26.06.2026 13:53
Період кваліфікації:
26.06.2026 13:53 - 30.06.2026 15:07
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 009 206.06 Мережеві інструменти різні