-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комбо-система з апарату для фарбування гістологічних препаратів та сумісним з ним апаратом для заключення скелець під покривне скло (код НК 024:2023/НК 031:2024 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro) / W0202059002 АВТОМАТИЧНІ ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ), Автоматичний стейнер для імуногістохімічного фарбування (код НК 024:2023/НК 031:2024- 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro/ W0202059001 ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ ІМУНОГІСТОХІМІЇ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-006281-a
Завершена
9 740 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a182b0cd657040589af88c5c6d16c460
Внутрішній номер закупівлі:
29478791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-006281-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпиця Юлія Вадимівна 380322757723 tenderlnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 740 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 12:36 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 12:36 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 13:23
Період кваліфікації:
18.06.2026 00:00 - 23.06.2026 16:38
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 740 000.00 Комбо-система з апарату для фарбування гістологічних препаратів та сумісним з ним апаратом для заключення скелець під покривне скло (код НК 024:2023/НК 031:2024 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro) / W0202059002 АВТОМАТИЧНІ ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ) Автоматичний стейнер для імуногістохімічного фарбування (код НК 024:2023/НК 031:2024- 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro/ W0202059001 ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ ІМУНОГІСТОХІМІЇ)