• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Великовантажні мототранспортні засоби (Кран автомобільний)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Торги не відбулися

106 400 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 72d7f8c4d9904b3d9d9657f5f939306a
Внутрішній номер закупівлі: 29478535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-006042-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тодорова Юлія Вадимівна 380442397822 TODOROVA-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 106 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 12:23 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 12:23 - 18.06.2026 15:00
Аукціон: з 19.06.2026 11:39
Період кваліфікації: 18.06.2026 15:00 - 16.07.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴106 400 000.00 Великовантажні мототранспортні засоби (Кран автомобільний)