-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з лабораторного дослідження питної води
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-005588-a
Торги не відбулися
27 946.00
UAH без ПДВ
Номер:
59c7896cf29640d79afb2d6bf930a3a7
Внутрішній номер закупівлі:
29478095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-005588-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрельцова Людмила Іванівна 380953336866 streltsova.l.i@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 946.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 12:04 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 12:04 - 17.06.2026 10:00
Аукціон:
з 18.06.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 946.00 Послуги з лабораторного дослідження питної води