-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-005527-a
Завершена
105 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
73ba9fdb82a54835812f784c5a6702b0
Внутрішній номер закупівлі:
29478053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-005527-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994238
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, місто Фастів, вулиця Героїв Чорнобиля,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Супельняк Марина Олександрівна +380963644011 tender-msupelnak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Матеріал стоматологічний для зняття відбитків OXASIL ACTIVATOR PASTE 60мл
Кількість
24 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Матеріал стоматологічний для зняття відбитків OXASIL SOFT PUTTY 900ml
Кількість
12 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Матеріал для отримання відбитків зубівн Спідекс набір (Speedex) 910 мл + 140 мл + 60 мл
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ЗЕТА ПЛЮС (набір)
Кількість
1 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади OXASIL лайт
Кількість
5 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Elastic cromo.450г
Кількість
15 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Ionolat-F,цемент для фіксації склополіалкенатний
Кількість
12 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Штучні зуби для виготовлення знімних зубних протезів Естадент в тубах 560 зубів
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Гарнітур зубів для зубних протезів на планках по 28 шт.
Кількість
40 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Налгисол 1 л
Кількість
4 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Стомат.гіпс Мітсума Хіро , 2,5кг
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Пісок для піскоструйного апарата
Кількість
1 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Базисна пластмаса Вілакріл Н плюс (750+400)
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Вілакріл STC HOT (одно колір) (80+40) (А3)
Кількість
3 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Припій стомат. 40 г
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Сінма М, одноколірна
Кількість
10 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Віск базисний Б-ВАКС (500 г)
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Latewax віск базисний (500 г)
Кількість
5 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Фторакс (пластмаса для базисів протезів ) з прожилками -порошок 300г -рідина 150 г
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Латакріл -С (160 гр)
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Дуцера Кісс дентин 20 г
Кількість
1 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Скло для замішування
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул. Героїв Чорнобиля будинок 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Глущенко Людмила Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2283201326
-
Контактна особа:
Глущенко Людмила Іванівна 0509072900
-
Адреса:
61108, Україна, Харківська область, м.Харків, пр.Курчатова,буд.10,кв.340
Ціна пропозиції
105 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 12:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea0ccb499cb143ff9db14bbbfd7f5edf
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-09-005527-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Глущенко Людмила Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2283201326
-
Адреса:
61108, Україна, Харківська область, м.Харків, пр.Курчатова,буд.10,кв.340
Номер договору:
171
Сума договору:
105 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
09.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний