-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Струмові кліщі з функцією вимірювання потужності
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-005435-a
Пункт 7.12 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця». Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Завершена
135 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6eeb353d5c7f4b16b6bcb35a4fcd0a95
Внутрішній номер закупівлі:
29477956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-005435-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич 0443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 11:58 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 11:58 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
17.06.2026 14:33 - 17.06.2026 14:56
Період кваліфікації:
17.06.2026 14:56 - 13.07.2026 13:29
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Струмові кліщі з функцією вимірювання потужності