-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-003669-a
Завершена
290 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
06647b5c69cb47fdad8ae9b2db76540c
Внутрішній номер закупівлі:
29476202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-003669-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
22568497
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дубенська, 27/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Петрук +380967725213 dsvp.tcso@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
290 880.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Кількість
45 метр кубічний
Період постачання
15.06.2026 - 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Хіміч Сергій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3386902335
-
Контактна особа:
+380963646719
-
Адреса:
34656, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н село Хмелівка вулиця Набережна будинок 41
Ціна пропозиції
290 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 11:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
34df9e05112b4727a83a54df09e6cec3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-09-003669-a-a1
Постачальник:
Хіміч Сергій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3386902335
-
Адреса:
34656, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н село Хмелівка вулиця Набережна будинок 41
Номер договору:
170
Сума договору:
290 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.06.2026 10:51
Статус:
Підписаний