• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Світильник стельовий за кодом ДК 021:2015:31520000-7 «Світильники та освітлювальна арматура»

Докладніше в Тендерній документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

205 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b286c841607545988e653aa6f6714584
Внутрішній номер закупівлі: 29476146
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-003629-a   
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Контактна особа: Усатенко Наталя Олександрівна +380612392431 usatenkoavto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 11:27 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 11:27 - 17.06.2026 08:00
Аукціон: 18.06.2026 11:30 - 18.06.2026 11:53
Період кваліфікації: 18.06.2026 11:53 - 23.06.2026 15:01
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴205 000.00 Світильник стельовий за кодом ДК 021:2015:31520000-7 «Світильники та освітлювальна арматура»