-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пояс запобіжний безлямковий з стропом із сталевого тросу
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-000434-a
код за ДК 021:2015 – 39520000-3 Готові текстильні вироби
Торги не відбулися
87 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4f8c5d821c94005b36a5586ca83ed44
Внутрішній номер закупівлі:
29472975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-000434-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Вигівський 380443096911 vegovskij@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 08:45 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 08:45 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 12:56
Період кваліфікації:
17.06.2026 00:00 - 18.06.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 120.00 Пояс запобіжний безлямковий з стропом із сталевого тросу