-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія, без розподілу за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-013794-a
Завершена
513 837.00
UAH з ПДВ
Номер:
2596157abb504259af85c6f2f0df30ca
Внутрішній номер закупівлі:
29472393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-013794-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38435613
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Тобілевича, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Данілова +380957322955 kirolc.fin@gmail.com https://kr.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 837.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 22:20 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 22:20 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 12:27
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 16.06.2026 13:13
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 837.00 Електрична енергія, без розподілу