• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для інклюзивних класів

Торги відмінено

320 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 961.20 UAH
Номер: e379b40cc48b4ea78d3d56b035d3b0a7
Внутрішній номер закупівлі: 2947195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-30-000181-a   
Замовник: Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Гордієнко Петро Іванович +380485822003 vsho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 320 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 961.20 UAH
Період уточнення: 30.01.2019 10:22 - 04.02.2019 10:27
Період прийому пропозицій: 30.01.2019 10:22 - 14.02.2019 10:27
Аукціон: з 15.02.2019 12:16

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для інклюзивних класів
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 292 одиниця
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 66800, Україна, Одеська область, смт. Ширяєве, вул. Шклярука. 13А На карті

Інформація про скасування

Номер: 8be284593a6f4862903cf53db410406e
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Торги відмінено відповідно до ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування: 01.02.2019 14:32
Статус:
Виконано