• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Одеський регіон)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю

Завершена

18 770.10 UAH з ПДВ
Номер: 4b416e4a54804f4d83581b7fcbf44409
Внутрішній номер закупівлі: 29471837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-013236-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Гудимович Олена Анатоліївна 380503007778 hudymovych1-oa@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 18 770.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 18:10 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 18:10 - 16.06.2026 23:00
Аукціон: з 17.06.2026 11:41
Період кваліфікації: 16.06.2026 23:00 - 22.06.2026 13:38
Період завантаження договору: 28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 770.10 Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Одеський регіон)