-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012824-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 55 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 55 днів назад
960 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4a697d05e24849949f416d1eae6f88e0
Внутрішній номер закупівлі:
29471414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-012824-a
Замовник:
Одеська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728457
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, Митна пл. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швець Олександр Вікторович 380487294023 shov@ods.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 17:15 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 17:15 - 16.06.2026 10:00
Аукціон:
з 17.06.2026 14:55
Період кваліфікації:
16.06.2026 10:00 - 10.07.2026 15:10
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴960 000.00 Послуги з розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок