-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №4 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця 18 Вересня, 27
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012483-a
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Завершена
50 270.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b402ebe766844ce97f0a582cdf626d4
Внутрішній номер закупівлі:
29471087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-012483-a
Замовник:
Управління освіти Прилуцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147612
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Вокзальна, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Вікторія Володимирівна 380669247506 booh@uopmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 16:54 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 16:54 - 16.06.2026 09:00
Аукціон:
17.06.2026 11:50 - 17.06.2026 12:13
Період кваліфікації:
17.06.2026 12:13 - 18.06.2026 10:40
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 270.00 Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №4 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця 18 Вересня, 27