• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Очищувач Loctite 7063

Торги не відбулися

8 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 5a17e15005e049f6983ce82dd7b930c2
Внутрішній номер закупівлі: 29470707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-012113-a   
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Контактна особа: Долженков Віктор 380573410386 dolgenkov@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 16:42 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 16:42 - 16.06.2026 00:00
Аукціон: 16.06.2026 11:43 - 16.06.2026 12:06
Період кваліфікації: 16.06.2026 12:06 - 18.06.2026 11:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 500.00 Очищувач Loctite 7063