-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_186_ВО: Роз'єднувачі типу РДЗ, РД та РЛНД (Лот 1 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл, Лот 2 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-010748-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.
Завершена
11 378 826.69
UAH без ПДВ
Номер:
2bcbcc5d30174d34932f0656b28c2611
Внутрішній номер закупівлі:
29469330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-010748-a
Замовник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чайковська Олена Вікторівна 380444650882 2019tender@gmail.com http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 378 826.69 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 15:55 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 15:55 - 26.06.2026 12:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:08
Період кваліфікації:
26.06.2026 12:00 - 03.07.2026 13:11
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴11 222 259.99 Лот 1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- Лот №2 ₴156 566.70 Лот 2 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл