-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-008742-a
Торги не відбулися
8 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e14b1cbabe34dc8a237a52aded2ae23
Внутрішній номер закупівлі:
29467352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-008742-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:56 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:56 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників