-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44110000-4 – Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-008181-a
Завершена
1 972 818.51
UAH з ПДВ
Номер:
24c6b34e2f3d4969a4bbfe74ac3a5690
Внутрішній номер закупівлі:
29466795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-008181-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 972 818.51 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:40 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:40 - 16.06.2026 10:00
Аукціон:
з 17.06.2026 11:36
Період кваліфікації:
16.06.2026 10:00 - 17.06.2026 15:38
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 972 818.51 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44110000-4 – Конструкційні матеріали