-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-002036-b
для заправки автомобіля ГАЗЕЛЬ відділу освіти, молоді та спорту Куп’янської районної державної адміністрації
Завершена
61 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
ee00e1eee4f745f0903975280628a24f
Внутрішній номер закупівлі:
2946675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-002036-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146156
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, М.КУП"ЯНСЬК, ВУЛ. 1 ТРАВНЯ БУД. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Буряківська +380958099156 pr.kupyansk@dniokh.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
61 880.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ пропан-бутан скраплений
Кількість
5200 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОПГАЗ-ТРЕЙД"
Оскарження: 21.01.2019 17:29 - 01.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36555268
-
Контактна особа:
Ковшарь М.В. +380665948205
-
Адреса:
63707, Україна, Харківська область, місто Куп'янськ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА будинок 111
Оскарження: 21.01.2019 17:29 - 01.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
61 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2019 17:41
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
176cc6a385dd4f19a1733b74b8dd5a1b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-002036-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОПГАЗ-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36555268
-
Контактна особа:
Ковшарь М.В. +380665948205
-
Адреса:
63707, Україна, Харківська область, місто Куп'янськ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА будинок 111
Номер договору:
10-09/75
Сума договору:
49 240.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 033.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.02.2019 13:00
Статус:
Виконаний