-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Процесор; Модуль пам’яті; Материнська плата; Кулер до процесора
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-007212-a
Завершена
45 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdd206893b9740828bdcb4f9afeda0ef
Внутрішній номер закупівлі:
29465844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-007212-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:10 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:10 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 14:44
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 17.06.2026 10:58
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 600.00 Процесор; Модуль пам’яті; Материнська плата; Кулер до процесора