-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антибур'ян 1000мл (ДК 021:2015:24450000-3-Агрохімічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-007004-a
Завершена
900.00
UAH без ПДВ
Номер:
75a8f725f8c34abda90483fc50d162a6
Внутрішній номер закупівлі:
29465611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-007004-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352857
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антибур'ян 1000мл
Кількість
9 штука
Період постачання
до 08.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3012817266
-
Адреса:
42021, Україна, Сумська область, Роменський р-н село Герасимівка ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 46
Ціна пропозиції
900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2026 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
550483286b8248a39a60466714063166
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-08-007004-a-a1
Постачальник:
КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3012817266
-
Адреса:
42021, Україна, Сумська область, Роменський р-н село Герасимівка ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 46
Номер договору:
144
Сума договору:
900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Антибур'ян 1000мл: 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.06.2026 14:00
Статус:
Підписаний