• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тканина для одягу змішана - 19240000-0 Спеціальні тканини код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Торги не відбулися

1 510 272.00 UAH з ПДВ
Номер: 280bb5325f9048a29146e46a2dded95b
Внутрішній номер закупівлі: 29464736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-006112-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
Контактна особа: Олена Усова +380532567500 o.usova@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19240000-0 Спеціальні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 510 272.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 13:19 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 13:19 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: 17.06.2026 15:38 - 17.06.2026 16:01
Період кваліфікації: 17.06.2026 16:01 - 20.07.2026 16:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 510 272.00 Тканина для одягу змішана - 19240000-0 Спеціальні тканини код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.