-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вул.Вереснева (від буд.№3 до перехрестя з вул. Свободи) в селищі Любешів Камінь-Каширського району Волинської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-005175-a
Торги не відбулися
746 129.80
UAH з ПДВ
Номер:
cc9f1327fe944889bdbfb7c9d27ea760
Внутрішній номер закупівлі:
29463826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-005175-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42059224
-
Адреса:
44201, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Пасевич +380993525304 natalia_ukb@ukr.net https://lubeshivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
746 129.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 12:23 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 12:23 - 16.06.2026 09:00
Аукціон:
з 17.06.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴746 129.80 Поточний ремонт вул.Вереснева (від буд.№3 до перехрестя з вул. Свободи) в селищі Любешів Камінь-Каширського району Волинської області