-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000720-c
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Завершена
128 903.40
UAH з ПДВ
Номер:
0fedffde96254951804f309e4c7c017e
Внутрішній номер закупівлі:
2946235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000720-c
Замовник:
Комунальна установа "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02650452
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, Житомир, Житомир-4, а/с -27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Двічі на електронному майданчику були розміщені оголошення на проведення відкритих торгів на закупівлю молочних продуктів різних: кефіру жирністю не менше 3,2% (код ДК 021:2015 15550000-8), але в обох випадках торги були відмінені в зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій (стаття 31, пункт 1, абзац 4 ЗУ «Про публічні закупівлі»). відповідно до пункту 2, підпункту 4 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» ми застосовуємо переговорну процедуру закупівлі на даний товар. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
128 903.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
6570 літр
Період постачання
08.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АКРІС ЛОГІСТИК"
Оскарження: 28.12.2018 16:31 - 08.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
363307306254
-
Контактна особа:
Лобай Ю.І. 0412428484 zt.lesnoybereg@qmail.com
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, сільрада Станишівська комплес будівель і споруд, буд.4, Житомирська область, Житомирський район, сільрада Станишівська комплес будівель і споруд, буд.4
Оскарження: 28.12.2018 16:31 - 08.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
128 903.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2018 16:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cad60372363e4d3fbb5d21bdf68d2728
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-28-000720-c-c1
Постачальник:
ТОВ "АКРІС ЛОГІСТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
363307306254
-
Контактна особа:
Лобай Ю.І. 0412428484 zt.lesnoybereg@qmail.com
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, сільрада Станишівська комплес будівель і споруд, буд.4, Житомирська область, Житомирський район, сільрада Станишівська комплес будівель і споруд, буд.4
Номер договору:
17-Т
Сума договору:
66 021.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
55 017.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2019 09:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.02.2019 09:00
Статус:
Виконаний