• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:33150000-6 "Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії" (Ванна бальнеологічна з підводним душ-масажем та гідромасажними форсунками; НК 024:2023:14450 – Ванна / бак для гідротерапії)

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8d5269e14cc0484b91f9787f6224239f
Внутрішній номер закупівлі: 29457292
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-012488-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Контактна особа: Андрій Горобець +380974707985 horobets.a.a@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 20:08 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 20:08 - 14.06.2026 08:00
Аукціон: з 15.06.2026 12:44
Період кваліфікації: 14.06.2026 08:00 - 19.06.2026 20:22
Період завантаження договору: 25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Ванна бальнеологічна з підводним душ-масажем та гідромасажними форсунками