• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Тверде паливо

Торги не відбулися

1 005 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 63045d4d58f8481db66d1ad1fa8e2f7c
Внутрішній номер закупівлі: 29456770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011966-a   
Замовник: НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дробенко Віра Михайлівна +380995391576 shkolamoya11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 005 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 17:12 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 17:12 - 04.07.2026 00:00
Аукціон: 06.07.2026 12:34 - 06.07.2026 12:57
Період кваліфікації: 06.07.2026 12:57 - 07.07.2026 16:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 005 750.00 Тверде паливо