• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)

Завершена

218 250.00 UAH з ПДВ
Номер: 2d0100b4a3fd46f79f89491b2a38b01f
Внутрішній номер закупівлі: 29456693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011890-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 218 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 17:01 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 17:01 - 13.06.2026 08:00
Аукціон: з 15.06.2026 11:23
Період кваліфікації: 13.06.2026 08:00 - 17.06.2026 17:05
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴218 250.00 ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)