• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Перетворювачі, вимірювач, термометр

Завершена

1 562 472.00 UAH з ПДВ
Номер: 3ae7b92b6adf402fa11a61f78f0de662
Внутрішній номер закупівлі: 29456412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011612-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 562 472.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 16:33 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 16:33 - 22.06.2026 10:00
Аукціон: 23.06.2026 12:26 - 23.06.2026 13:06
Період кваліфікації: 23.06.2026 13:06 - 24.07.2026 13:10
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 481 352.00 ЛОТ 1 – Перетворювачі
  • Лот №2 ₴81 120.00 ЛОТ 2 – Вимірювач, термометр