-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Частини електророзподільної чи контрольної апаратури
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-010766-a
Частини електророзподільної чи контрольної апаратури за кодом CPV за ДК 021:2015 – 31230000-7 (Частини електророзподільної чи контрольної апаратури)
Завершена
262 826.00
UAH без ПДВ
Номер:
2d563f510e1d48cc9ba36340f589ff73
Внутрішній номер закупівлі:
29455573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-010766-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Марина Дмитрівна 380484043308 Maryna.Bondarenko@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
262 826.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 15:41 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 15:41 - 13.06.2026 18:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:10
Період кваліфікації:
13.06.2026 18:00 - 17.06.2026 09:21
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 826.00 Частини електророзподільної чи контрольної апаратури