-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-010746-a
Торги не відбулися
280 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
75de5a53514847c8a079b72294939a3b
Внутрішній номер закупівлі:
29455546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-010746-a
Замовник:
СІННЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34011078
-
Адреса:
66160, Україна, Одеська область, Балтський р-н, село Сінне, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінська Ірина Юріївна +380977195776 school_sinne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 15:41 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 15:41 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 11:59 - 06.07.2026 12:22
Період кваліфікації:
06.07.2026 12:22 - 07.07.2026 16:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 800.00 Тверде паливо