-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи водопостачання з улаштуванням альтернативного джерела водопостачання на території ГУНП в Полтавській області за адресою м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-009301-a
Завершена
460 285.11
UAH з ПДВ
Номер:
2ef5041aac9942d98e1c7d96233a8b29
Внутрішній номер закупівлі:
29454095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-009301-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Кінь +380532517512 kinviktoria@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
460 285.11 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 14:47 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 14:47 - 13.06.2026 00:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:45
Період кваліфікації:
13.06.2026 00:00 - 16.06.2026 17:38
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 285.11 Поточний ремонт системи водопостачання з улаштуванням альтернативного джерела водопостачання на території ГУНП в Полтавській області за адресою м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83