-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Закупівля затискачів, скоб та дрібних залізних виробів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-007672-a
Завершена
314 347.11
UAH без ПДВ
Номер:
47d39627fe5142a6a4742909aafa920e
Внутрішній номер закупівлі:
29452494
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-007672-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Костянтин Олександрович 380569555363 k.polishchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
314 347.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 14:03 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 14:03 - 13.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 11:16 - 15.06.2026 11:45
Період кваліфікації:
15.06.2026 11:45 - 26.06.2026 14:03
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 347.11 Закупівля затискачів, скоб та дрібних залізних виробів для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"