• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво КЛ 10 кВ згідно п.1.1.3.1 інвестиційної програми 2026 року

Завершена

1 487 655.00 UAH без ПДВ
Номер: 86c781c98f784fdb88ae2501cabcf1f7
Внутрішній номер закупівлі: 29452334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-007533-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Влащенко Ірина Миколаївна 0462654506 I.VLASCHENKO@ENERGY.CN.UA https://chernihivoblenergo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45231400-9 Прокладання ліній електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 487 655.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 13:42 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 13:42 - 22.07.2026 14:00
Аукціон: з 23.07.2026 11:26
Період кваліфікації: 22.07.2026 14:00 - 22.07.2026 14:53
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 487 655.00 Будівництво КЛ 10 кВ згідно п.1.1.3.1 інвестиційної програми 2026 року