-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-006393-a
Торги не відбулися
440 259.50
UAH з ПДВ
Номер:
604887ead9ea4c6cb91f845a79500336
Внутрішній номер закупівлі:
29451200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-006393-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 259.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:44 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:44 - 13.06.2026 14:00
Аукціон:
з 15.06.2026 11:26
Період кваліфікації:
13.06.2026 14:00 - 19.06.2026 09:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 259.50 Засоби вимірювальної техніки