-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-006363-a
Торги не відбулися
7 733.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae1d55a4167d47b0885528889c540d2e
Внутрішній номер закупівлі:
29451171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-006363-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 733.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:43 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:43 - 13.06.2026 16:00
Аукціон:
з 15.06.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 733.00 Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник