-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №28, центр Софії Русової Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Переяславська, 39
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-005543-a
ДК 021:2015: 45420000-7 — Столярні та теслярні роботи
Завершена
56 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
567f6506908b4d7fb8ddc1ec61a87c50
Внутрішній номер закупівлі:
29450359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-005543-a
Замовник:
Управління освіти Прилуцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147612
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Вокзальна, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Вікторія Володимирівна 380669247506 booh@uopmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
56 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:02 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:02 - 13.06.2026 10:00
Аукціон:
з 15.06.2026 12:29
Період кваліфікації:
13.06.2026 10:00 - 16.06.2026 13:29
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 000.00 Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №28, центр Софії Русової Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Переяславська, 39