-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плата перетворювача DC-DC (ДК 021:2015: 31220000-4 - Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-005469-a
Завершена
18 518.00
UAH з ПДВ
Номер:
07fac790164249ca8a31e3066e2d93e9
Внутрішній номер закупівлі:
29450302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-005469-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 518.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:00 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:00 - 13.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 12:02 - 15.06.2026 12:25
Період кваліфікації:
15.06.2026 12:25 - 17.06.2026 12:14
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 518.00 Плата перетворювача DC-DC (ДК 021:2015: 31220000-4 - Елементи електричних схем)