-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення Реклами в соціальних мережах (таргетована реклама, реклама в Google Ads )
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-004237-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
545 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
396b6241ded64d82b4e1d3b1f3d6e3a2
Внутрішній номер закупівлі:
29449073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-004237-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Савицька Ганна Валеріївна 380730592003 Hanna.Savytska@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
545 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 11:22 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 11:22 - 16.06.2026 12:00
Аукціон:
17.06.2026 14:03 - 17.06.2026 14:38
Період кваліфікації:
17.06.2026 14:38 - 03.07.2026 09:34
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴545 500.00 Послуги з розміщення Реклами в соціальних мережах (таргетована реклама, реклама в Google Ads )