• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра

Завершена

584 151.90 UAH з ПДВ
Номер: 8e0dc75670424bf6b32fffa12c762819
Внутрішній номер закупівлі: 29448693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-003845-a   
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 584 151.90 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 11:09 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 11:09 - 15.06.2026 00:00
Аукціон: з 15.06.2026 13:38
Період кваліфікації: 15.06.2026 00:00 - 15.06.2026 19:12
Період завантаження договору: 21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴584 151.90 Послуги з благоустрою міста – визначення придатності матеріалів до повторного використання, для виконання послуг з поточного ремонту доріг і вулиць міста Дніпра