-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельний двигун
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-003279-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
4 783 855.00
UAH без ПДВ
Номер:
31382a1f20874655aa1171618ada015c
Внутрішній номер закупівлі:
29448143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-003279-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 783 855.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 10:51 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 10:51 - 19.06.2026 12:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 783 855.00 Дизельний двигун