• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Реактиви для біохімічного аналізатора

Завершена

42 442.41 UAH з ПДВ
Номер: 158f4a50fdd6414289276ecfbbe951f9
Внутрішній номер закупівлі: 29446478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-001620-a   
Замовник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Контактна особа: Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги закупівля UA-2026-05-18-006568-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації,
Очікувана вартість: 42 442.41 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір реагентів (Калібрант A, Калібрант B)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті
Розчин для промивання (активаційний)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті
Контрольний матеріал
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті
Розчин для промивання (депротеїнізуючий)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті
Розчин, що заповнює йонселективний електрод
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті
Розчин, що заповнює референсний електрод
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інтермедика-Україна"
Ціна пропозиції 42 442.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2026 09:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b0aa9d31360d43538d05f49b67d41c28
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-05-001620-a-a1
Постачальник: ТОВ "Інтермедика-Україна"
Номер договору: 304-26
Сума договору: 42 442.41 UAH з ПДВ
Сума договору: 39 665.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.06.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір реактиви.pdf